Our mission is to provide executive leadership, as well as set priorities and goals for the City and its neighbourhoods.
Jack Well

A Brief Introduction to Us

Welcome to a Personal Political Website!

The Mayor's role as the executive of strategic authority is to promote economic development and wealth creation, social development, and improvement of the environment. The Mayor also has various other duties in relation to culture and tourism, including a responsibility for the city and its government.

Listen to My Speeches

Recognition for the Mayor

Greeting Letters for Events

We strengthen democratic institutions and support civil society by enhancing the laws and freedoms.

Congratulatory Letters

We believe that, to bring our economy and life to the new level, we must use non-standard methods in our work.

Proclamations From the Mayor

Democracy provides the natural environment for the effective realization of human rights.
Make a Donation!

Support Our Activities By a Donation

Please consider making a donation to support future development. Thank you for the right choice!
make a donation
My Team

Meet The Cabinet Heads

Linda Woods

Chief of economic department

Vera Forbes

Chief of operations

Robert Tompson

Police commissioner

Amanda Green

Chief, arts and culture
Vision for the City

My Political Vision

Aydos Kalesi

Tarihçi Prof. Dr. Halil İnalcık’ın “İstanbul’un fethinin başladığı yer.” olarak tanımladığı Aydos Kalesi, Sultanbeyli Belediye Başkanlığı’nın öncülüğünde 4 yıl önce restore edilmeye başlandı.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Keskin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bulunduğu ormana ve tepeye adını veren Aydos Kalesi’nin restorasyonu kapsamında, sur duvarlarının onarıldığını, kazı çalışmasının yüzde 90’ının tamamlandığını söyledi.

Spor Programları

Sultanbeyli Belediyesinin Gençlik ve Spor Bakanlığıyla ortaklaşa düzenlediği yüzme kursları hız kesmeden devam ediyor. 6-12 yaş grubu çocuklara yönelik düzenlenen yüzme kurslarında seanslar halinde ve hijyen kurallarına dikkat edilerek antrenörler tarafından eğitim veriliyor. Çocuklar açısından oldukça verimli geçen eğitimlerle birçok öğrenci yüzmeyi öğrendi.

Kültür Programları

Sultanbeyli Belediyesi 2020-2021 kültür sanat sezonunu yaptığı programla başlattı. Özdemir Erdoğan’ın sahne aldığı program Facebook üzerinden canlı yayınlandı.

Sultanbeyli Belediyesi dopdolu bir kültür sanat sezonu hazırladı. Pandemi dolayısıyla sosyal medya üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek olan programların açılışı, Özdemir Erdoğan’ın konseriyle başladı.

Eğitim Programları

Türkiye’nin güçlü ve aydınlık yarınları için okul yatırımları hız kesmeden devam ediyor. İstanbul’a kazandırılması planlanan 6 yeni okulun temel atma töreni bugün Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen törenle Sultanbeyli, Fatih, Eyüpsultan, Çekmeköy ve Üsküdar’da eş zamanlı olarak inşa edilecek okulların temeli atıldı.

Gölet Projesi

200 dönüm üzerine inşa edilen Gölet Parkı, Sultanbeyli’nin en prestijli projeleri arasında yer alıyor.

İçinde futbol, basketbol ve voleybol sahaları ve tenis kortunun bulunduğu parkta, ayrıca yürüyüş alanları, seyir terasları, çay bahçesi, restoran, parklar, süs havuzu ve su oyun alanları, sosyal tesis, çocuk oyun alanı, fitness alanı, tiyatro ve piknik alanı yer alıyor. Gölet, ilçe halkının yeni yaşam alanı haline geldi.

Ulaştırma Yatırımları

Sultanbeyli Belediyesi, zorlu pandemi sürecinde de ilçe genelindeki çalışmalarını sürdürüyor. Birçok cadde ve sokakta asfalt kaldırım çalışmalarına devam eden ekipler, Sultanbeyli’nin görüntüsünü güzelleştirmeye devam ediyor.

Aydos Kalesi
Spor Programları
Kültür Programları
Eğitim Programları
Gölet Projesi
Ulaştırma Yatırımları

© Copyright 2021. Tüm Hakkı Saklıdır.