Integrity, Integrity, Liberty, Liberty, & Prosperity & Prosperity Dedicated Civil Servant Learn More Learn More Honest Honest Candidate Candidate For Mayor! For Mayor! Dedicated Civil Servant Learn More Learn More Join Join Our Campaign Our Campaign Right Now! Right Now! Dedicated Civil Servant Learn More Learn More
A Brief Introduction to Us

Welcome to a Personal Political Website!

The Mayor’s role as the executive of strategic authority is to promote economic development and wealth creation, social development, and improvement of the environment. The Mayor also has various other duties in relation to culture and tourism, including a responsibility for the city and its government.

Political Program

We are committed to restoring honesty, integrity, and accountability to government.

Core Principals

The values of freedom, respect for human rights and the principle of holding elections.

Our Members

Interested in joining us and supporting our mission? Click below to fill out the form!
Make a Donation!

Support Our Activities By a Donation

Please consider making a donation to support future development. Thank you for the right choice!
make a donation
Listen to My Speeches

Most Recent Speeches

Başkan Keskin, Ak Parti 7. Olağan İlçe Kongresi’ne Katıldı
Başkan Keskin, Ak Parti 7. Olağan İlçe Kongresi’ne Katıldı

AK Parti Sultanbeyli 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Mevcut İlçe Başkanı Ali Tombaş yeniden ilçe başkanı olarak seçildi.

Belediye Kış Hazırlıklarını Tamamladı
Belediye Kış Hazırlıklarını Tamamladı

Sultanbeyli Belediyesi, kış hazırlığı için harekete geçti. Kış aylarında vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için imkânlarını seferber etti.

QR Kodu Okut, Maske ve Dezenfektan Evine Gelsin
QR Kodu Okut, Maske ve Dezenfektan Evine Gelsin

Sultanbeyli Belediyesi, hayata geçirdiği uygulamayla soğuk kış günlerinde vatandaşların maskeye kolaylıkla ulaşmalarını sağlamak için evlerine maske ve dezenfektan gönderiyor.

Looking to Get Involved?

Want to Become a Campaign Volunteer?

We are looking for motivated and committed volunteers to help at various levels. From petitioning and canvassing to assisting the campaign behind the scenes!

02 December, 2021

Education Association Conference

Please consider making a donation to support future development.
Thank you for the right choice!

[trx_sc_events type=”default” past=”” cat=”0″ orderby=”none” order=”asc” title_style=”default” link_style=”default” scheme=”dark” count=”3″ columns=”1″]
Latest News & Events

The Latest News

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Törenle Anıldı

Mustafa Kemal Atatürk vefatının 82. yıl dönümünde saygı ve özlemle anıldı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin yıl dönümünde tüm Türkiye’de olduğu gibi Sultanbeyli’de de anıldı. Kent Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’nda çelenk sunma töreni yapıldı, saygı duruşu gerçekleştirildi ve İstiklal Marşı okundu. Ardından Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde özel tören düzenlendi.

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin törende yaptığı konuşmada, “Sözlerimizin hemen başında Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 82. yıl dönümünde saygıyla yâd ediyorum. Bu vesileyle İstiklal Savaşımızın zaferle sonuçlanmasında canını ortaya koyan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Türkiye Cumhuriyeti nasıl İstiklal Savaşı’nda yedi düvelle mücadele etmişse aynı mücadele bugün de sürmektedir. Küresel operasyonlarını coğrafyamızda gerek taşeronlarıyla gerekse de açıktan gerçekleştirmek isteyenlerin anlamadığı gerçek bu aziz milletin tarihine çok iyi sahip çıkmasıdır. “Ya istiklal ya ölüm!” parolası bu toprakları günümüze taşımış olup bizi geleceğe taşıyacak olan bu parola hala geçerliliğini korumaktadır. “Bitti!” denilen bir mücadeleyi yeniden İstiklal Savaşı’yla küllerinden doğuran Gazi Mustafa Kemal, silah arkadaşları ve bu aziz millete ne kadar şükran duysak azdır. Sorumluluğumuz bu emaneti hakkıyla gelecek kuşaklara taşımaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Kurtuluş Savaşı’mızın başkomutanı, cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmetle anıyor; bu kutlu toprakları bize vatan yapan tüm şehit ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

İlçe Kaymakamı Metin Kubilay ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çağlar da törende konuşma yaparak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmetle andı ve O’nu iyi anlamanın önemine değindi.

Kültür Sanat Sezonu Canlı Yayınla Başladı

Sultanbeyli Belediyesi 2020-2021 kültür sanat sezonunu yaptığı programla başlattı. Özdemir Erdoğan’ın sahne aldığı program Facebook üzerinden canlı yayınlandı.

Sultanbeyli Belediyesi dopdolu bir kültür sanat sezonu hazırladı. Pandemi dolayısıyla sosyal medya üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek olan programların açılışı, Özdemir Erdoğan’ın konseriyle başladı.

Kültür sanat sezonu açılışında dinleyenlere seslenen Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi. Pandemi döneminde de Sultanbeyli Belediyesi olarak ilçe sakinlerinin kültür ve sanattan uzak kalmaması için yoğun gayretler gösterdiklerini kaydeden Başkan Keskin, “2020-2021 kültür sanat sezonumuzun açılışını gerçekleştiriyoruz. İnşallah faydalı programlarla bu zor günleri atlatacak ve sağlıkla yeniden kültür merkezlerimizi dolduracağız. Bu sene sizlerle ağırlıklı olarak canlı yayınlarla etkinliklerimizi gerçekleştireceğiz. İnşallah yine tiyatrolarımız, konserlerimiz, söyleşilerimiz sizlerle buluşacak ve kültür dünyamıza katkı sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ülkelerin ve toplumların geleceğe güvenle bakabilmelerinin medeniyet birikimlerinden geçtiğini vurgulayan Başkan Keskin, “Özellikle gerçekleştirilen her proje ve yatırımın kalıcı olmasının temelinde kültürel birikim ve sanat üretimi yatar. Kültürel birikim ve sanat uçsuz bucaksız bir kuyuyu ifade eder. O kuyuyu doldurdukça geleceğinizi de garanti etmiş olursunuz. Kültürel bakımdan çeşitlilik her toplumun zenginliğidir, çok şükür bizim coğrafyamız en zengin medeniyet olma özelliğini taşımaktadır. Her ne kadar bazı kesimler geçmişte bu renkliliği tek renge indirmek isteseler de mazisi güçlü medeniyetimizin birikimi buna izin vermemiştir.” dedi.

Koronavirüs sebebiyle dünyanın olağanüstü dönemlerden geçtiğini vurgulayan Başkan Keskin, “Geçen yılı insanı merkeze alan bir filozof olan Farabi kültür sanat yılı ilan etmiştik. Onun yaşam felsefesi insanın varoluşuyla amacı arasında ilişkiye odaklanırdı. İnsanın ebedi mutluluğu kazanması

Farabi’nin en büyük amacıydı. Geçen sene “Nasıl bir toplum?” ile “Nasıl bir şehir?” sorularına verdiğimiz cevapların üstüne bu yılı vefatının 700. yılında Yunus Emre Kültür Sanat Yılı ilan ettiğimizi buradan duyurmak istiyorum. Bugün ise bir süredir uzak kaldığımız, sizler olmadan bu koltukların öksüz olduğu merkezimizde kültür sanat sezonunu müziğimizin usta ismi Özdemir Erdoğan’la açıyoruz. Kültür ve sanat hayatımıza çok önemli katkılarda bulunan ve özgün eserleriyle ülkemizin bir değeri olan Özdemir Erdoğan’ı Sultanbeyli’de ağırlamaktan da büyük mutluluk duyuyoruz. Kültüre, sanata, müziğe ve edebiyata yapılan her yatırımı geleceğe yapılan yatırım olarak görüyoruz. Kültürümüzün bağımsızlığımın sembollerinden biri olduğu hatırlatmasıyla cümlelerime son verirken 2020-2021 Yunus Emre Kültür Sanat Sezonu açılışımızın tekraren hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Açılış Konseri Özdemir Erdoğan’dan

Başkan Keskin’in konuşmasının ardından Türk müziğinin usta ismi Özdemir Erdoğan sevenleriyle buluştu. Birbirinden güzel eserleriyle hayranlarına seslendi.

Testimonials

What People Say About Me

“We believe that, to bring our economic and social life to a new level, we must use non-standard and non-traditional means in our work. Tomorrow depends on your choice. And we have the best people to make sure it doesn’t disappoint.”

Calvin Bell

Calvin Bell

Counsel

“How can we get our country back on track? How to preserve our Constitution? All these core questions have been evolving in our minds for years. And now we have the answers. We stand behind our promise to protect people’s rights.”

Neal	Houston

Neal Houston

Counsel

“Whenever I meet Jack Well, I say: “There’s so much you can do, but, boy, could we use a mayor like you around these parts!” Jack has faithfully served our city and our country for years now, so my vote definitely goes to him!”

Greg Wald

Greg Wald

Counsel
Stay In Touch With us

Contact Information

call us

Make a Call

visit us

Our Location

170 Bowman St. South Windsor,
CT 06074

© Copyright 2021. Tüm Hakkı Saklıdır.